Sakarā ar ārkārtas stāvokli COVID 19 dēļ - SUB valdes sēdes klātienē tiek atceltas. Visus jautājumus, kas skar Uzņēmēju Biedrības darbu un pasākumus - var noskaidrot attālināti - rakstot uz e-pastu vai zvanot uz SUB mājas lapā norādītajiem tālruņiem.

Aicinām SUB sēdēs piedalīties jebkuru Stopiņu novada uzņēmēju! SUB valdes un uzņēmēju sēdes notiek 1 reizi mēnesī - datumu, laiku un tikšanās vietu precizējam 2 nedēļas iepriekš.

Februāra  SUB valdes sēde   25.02.2020   plkst.17.30

Laipni gaidīti  SUB biedri un visi uzņēmēji,  kuri  vēlas piebiedroties Stopiņu  Uzņēmēju Biedrībai.

Pašlaik mēs - SUB apzinām mūsu novada mājražotājus, mazos uzņēmējus , pakalpojumu sniedzējus , lai veidotu kopīgu sadarbību un piedāvātu Jūsu produkciju vai  pakalpojumus  Ulbrokas iedzīvotājiem un viesiem.

25. februārī notiks uzņēmēju Biedrības sēde, uz kuru Jūs varētu atnākt, lai iepazītos ar mums. Sēdē Jūs varētu pastāstīt par savu darbošanos.  Mēs no savas puses Jums pastāstīsim, kādā veidā domājama ir kopējā sadarbība ar SUB. 

Sēde notiek Ulbrokas vidusskolā  - kab. 2-9 (2.stāvs) 

Martā plānojams Stopiņu novada uzņēmēju pasākums

restorānā    Azerbaidžan  .

tālr. 29464547 vai rakstīt uz e-pastu - stopinuuznemeji@inbox.lv

Roberts Kecko – Smart Games Club dibinātājs, apmācību vadītājs un apmācību spēļu izgudrotājs biznesa, psiholoģijas un vispārīgās izglītības jomās demonstrē SUB lietišķās apmācību spēles.

Share this page