SEB Banka izsludina: Izaugsmes Programma uzņēmējiem!

Jau septīto reizi SEB banka izsludina pieteikšanos Izaugsmes programmai, kas paredzēta biznesa pilnveidei.

Lai veicinātu straujāku sava uzņēmuma izaugsmi, sešu mēnešu garumā Latvijas uzņēmumiem būs iespēja pilnveidot zināšanas un prasmes tādās jomās kā izaugsmes domāšana, klientu izzināšana, produktu vadība, izaugsmes mārketings, kā arī mūsdienīga finanšu plānošana un ilgtspēja.

Programmai var pieteikties līdz februāra beigām, tāpēc priecāsimies, ja padalīsieties ar šo iespēju tālāk sev zināmiem uzņēmumiem, kuriem tas būtu noderīgi. Par programmu: Programmas galvenais mērķis ir palīdzēt ambicioziem uzņēmumiem attīstīt jaunu produktu vai pakalpojumu, novērtēt un realizēt jau esošu biznesa ideju, kā arī apgūt jaunas zināšanas ar kuru palīdzību uzņēmums no jebkuras situācijas varēs iziet kā ieguvējs, turklāt ar skaidru nākotnes rīcības plānu.

Programmas pirmajās 12 nedēļās, starptautisku un vietēju ekspertu vadībā, sešu darbnīcu laikā, uzņēmumu komandas pilnveidos savas zināšanas un strādās pie sava produkta, pakalpojuma vai koncepta attīstības.

Programmas otrajā daļā sekos 12 nedēļu projekta ieviešanas posms, kura laikā uzņēmumiem būs jāveic praktiski soļi jauno risinājumu ieviešanā. Visas programmas laikā uzņēmumi saņems pieredzējušu biznesa mentoru un programmas organizatoru atbalstu, kuri palīdzēs sasniegt nospraustos mērķus.

Izaugsmes programmas lekcijas būs pieejamas ikvienam interesentam tiešsaistē, savukārt darba semināri, mentoru atbalsts un individuālās sesijas būs pieejamas tikai programmas dalībniekiem.

Kopumā programmā tiks uzņemti 12 līdz 15 uzņēmumi.

Vairāk par Izaugsmes programmu šeit

 Pieteikšanās  Izaugsmes programmai ir līdz 27. februārim un dalība programmā ir bez maksas. Kopš 2018. gada jau veiksmīgi noslēgtas piecas Izaugsmes programmas kārtas un to absolvējuši vairāk nekā 50 uzņēmumi Latvijā.

Absolventu vidū ir arī tādi uzņēmumi kā ”Smiltenes piens”, ”Skrivanek Baltic”, ”ZAAO”, “Centrālā laboratorija”, “Baltu rotas”, “GRIF” u.c. Veiksmīgu dienu vēlot, Irēna Vercmane Inovāciju vadītāja AS "SEB banka"

Tālr.: +371 26591201 Adrese: Vaļņu iela 11, Rīga, LV 1050. E-pasts: irena.vercmane@seb.lv www.seb.lv [3]

🎄🎄🎄Ziemassvētku tirdziņi šogad būs!🎄🎄🎄

🎄🎄🎄 Ziemassvētku tirdziņi šogad būs !!! 🎄🎄🎄

12.decembrī - pie "Ulbrokas Pērles"

19.decembrī - pie Berģu Mūzikas un Mākslas skolas Upesciemā.

🎄🎄🎄Anketa jāaizpilda līdz 5.decembrim 

 https://forms.gle/p46Ltc4WKw1YAhoQ9

Cienījamie, jaunizveidotā Ropažu novada uzņēmēji ! Būsiet laipni gaidīti uzņēmēju dienu GaRo_ZA 2021 noslēguma pasākumu K/C "Ulbrokas Pērle", šī gada 1.oktobrī plkst.15:00

"GaRo_ZA 2021" programma:

Pirmā daļa

15:00 - 15:20 Pasākuma atklāšana. Uzrunas no LTRK un Ropažu novada pašvaldības 15:25-15:45 “Darbinieks šodien un rīt - robots”, Matīss Lācis, SIA “PERUZA” un Jānis Miķelsons, YES WE CAN

15:50-16:00 “Ģimenes biznesa "garoza"”, Daiga Zaiceva, zīmols "Dreiling"

16:05-16:15 "Sapņi īstenojas", Kaspars Roga, Hi Wake

16:20-16:30 "Savs bērnudārzs. Žonglēšana ar apstākļiem", Liena Cīrulniece, privātais bērnudārzs "Gregucis"

16:35-16:40 "Jaunie muižnieki", Andis Pikāns, Lantes muiža

16:45-17:15 Kafijas pauze. Uzņēmēju tīklošanās

Otrā daļa

17:20-17:40 "Klimata pārmaiņas un digitalizācija. Kā vietējais uzņēm

ējs būs ieguvējs?", Ģirts Rungainis, investīciju baņķieris

17:45 - 18:15 "Influenceru mārketings", Anete Ozoliņa, blogere un infuencere

18:20- 18:40 “Ar ko sākas vadītājs?”, Anita Gaile, PhD, Biznesa vadības trenere

18:45-19:10 "Es pats un mana pašizaugsme", Anita Millere, grafoloģe, neiropsiholoģe

Moderators: Andris Krauja Pasākumam būs pieejama arī tiešraide, saiti uz to nosūtīsim pirms pasākuma.

Ieeja pasākumā no plkst.14:30, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina:

• Covid-19 pārslimošanas faktu;

• Covid-19 vakcinācijas faktu.

Derīgs sertifikāts būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu

KC "Ulbrokas Pērle" adrese - Institūta ielā 3, Ulbroka pieteikšanās saite: https://forms.gle/ccyoerTY9DNm5TJRA

SUB tirdzniecības stends «Amatnieku Pērles»

Cienījamie, uzņēmēji, amatnieki & mājražotāji !

Aicinām visus, kuri vēlas ar saviem izstrādājumiem priecēt KC «Ulbrokas Pērle» apmeklētājus – sazināties vistuvākajā laikā ar mums pa tālruni 29464547, lai norunātu tikšanos un pārrunātu preču realizācijas līguma nosacījumus, kā arī prezentētu savu ražojumu.

Zvanīt vēlams no plkst. 16.00 - 20.00

e-pasts: stopinuuznemeji@inbox.lv

Skolēnu vasaras nodarbinātība

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles visā Latvijā no 7. aprīļa līdz 23.aprīlim pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu nodarbinātības pasākuma īstenošanai 2021.gada vasarā.

Pieteikties pasākuma īstenošanai darba devēji aicināti tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā ir plānota darba vietu izveide skolēniem. Pieteikumu, piedāvāto darba vietu sarakstu un darba pienākumu aprakstu darba devēji var iesniegt NVA filiālē klātienē, nogādāt pa pastu vai nosūtīt elektroniski uz NVA filiāles e-pasta adresi, ja dokumenti ir parakstīti ar drošu elektronisku parakstu. Visu NVA filiāļu kontaktinformācija atrodama NVA tīmekļvietnes sadaļā “Kontakti”.

Atgādinām, ka skolēnus nedrīkst nodarbināt darbos, kas saistīti ar paaugstinātu risku viņu drošībai, veselībai, tikumībai un attīstībai. Darba devēju pienākums skolēnu darba vietās nodrošināt valstī noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu un individuālo aizsardzības līdzekļu lietošanu Covid-19 infekcijas izplatības riska novēršanai.

Īstenojot NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumu, darba devējs saņems dotāciju skolēna mēneša darba algai 50% apmērā no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas. Ja darba devējs nodarbinās skolēnu ar invaliditāti, NVA dotācija būs valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmērā. NVA apmaksās veselības pārbaudi skolēnam, ja to paredz normatīvie akti par obligātajām veselības pārbaudēm, kā arī apdrošinās skolēnu pret nelaimes gadījumiem darba vietā. NVA maksās arī dotāciju skolēna darba vadītāja atalgojumam.

Savukārt darba devējam būs jānodrošina līdzfinansējums darba algai, nodokļu nomaksa un kompensācija skolēnam par neizmantoto atvaļinājumu. Skolēna mēneša atalgojumam par pilnu nostrādātu darba laiku jābūt vismaz valstī noteiktās minimālās algas apmērā – 500 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šovasar “Nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” NVA plāno nodarbināt 6938 skolēnus vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot).

Skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma norise plānota no 1.jūnija līdz 31.augustam, tomēr pasākuma norises laika grafikā var tikt veiktas izmaiņas, ja epidemioloģiskā situācija valstī būs nelabvēlīga.

Detalizētāka informācija par pasākuma nosacījumiem un pieteikuma dokumentu formas pieejamas NVA tīmekļvietnes sadaļā “Piedāvāju darbu”:

SIA Eiroplasts jaunas ražošanas ēkas būvniecība

Projekta mērķis ir: SIA Eiroplasts saimnieciskās darbības paplašināšana apstrādes rūpniecības nozarē ar jaunas ražošanas ēkas būvniecību .

Finansējuma saņēmējs : SIA Eiroplasts Sadarbības iestāde : CFLA

Cita informācija : Projekts realizēts sadarbībā ar būvuzņēmēju SIA PICHE un ražošanas ēka nodota ekspluatācijā 2020. gada 11. novembrī .

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 720 452,78 EUR

SIA Eiroplasts jaunas ražošanas ēkas būvniecība

CFLA projekta numurs: 3.1.1.5/16/A/029

1. 2017. gada janvāris SIA Eiroplasts 11. janvārī paraksta līgumu par projekta realizāciju ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA).

2. 2017. gada aprīlis Projektu sākotnēji paredzēts realizēt zemesvienībā, kas atrodas divos novados- Stopiņu un Salaspils. SIA Eiroplasts gada sākumā iesniedz abu novadu domēm iesniegumus par robežu pārvirzīšanu. Martā saņemta atbilde par to, ka domes neatbalsta robežu grozīšanu, tāpēc SIA Eiroplasts vadība lemj par projekta realizācijas vietas maiņu.

3. 2017. gada jūlijs SIA Eiroplasts vadības lēmums par projekta realizācijas vietas maiņu uz Stopiņu novadu.

4. 2017. gada oktobris Tiek gatavots iepirkuma nolikums, lai varētu izsludināt iepirkumu ražošanas ēkas būvniecībai, kā arī tiek gatavoti līguma grozījumi ar CFLA par projekta realizācijas vietas maiņu.

5. 2018. gada janvāris Izsludināts iepirkuma konkurss ražošanas ēkas būvniecībai IUB mājas lapā. Parakstīti grozījumi Nr. 1 līgumā ar CFLA par projekta realizācijas vietas maiņu un realizācijas termiņa pagarinājumu.

6. 2018. gada aprīlis Izsludinātais iepirkuma konkurss noslēdzas bez rezultātiem, jo secināts, ka iepirkuma nolikumā ir neprecizitātes, kas ir jākoriģē. Pieteicies 1 pretendents.

7. 2018. gada jūlijs Tiek izsludināta cenu aptauja projektēšanas darbiem, aptaujāti 4 kandidāti no, kuriem 3 iesnieguši sākotnējos piedāvājumus. Izvērtējot piedāvājumus, komisija nolemj sarunu procedūru slēgt bez rezultātiem.

8. 2018. gada oktobris Projektēšanas darbu sarunu procedūrai tiek pieeaicināts vēl viens pretendents. Izvērtējot piedāvājumu, komisija tomēr nolemj turpināt sarunu procedūru, nenosakot uzvarētāju.

9. 2019. gada janvāris Tiek veiktas iepirkuma nolikuma korekcijas būvniecības iepirkuma konkursa izsludināšanai.

10. 2019. gada aprīlis Izsludināts atkārtots iepirkuma konkurss ražošanas ēkas būvniecībai, kā arī izsludināta sarunu procedūra būvuzraudzības pakalpojumiem. Parakstīti grozījumi Nr. 2 līgumā ar CFLA.

11. 2019. gada jūlijs Tiek vērtēts iepirkuma konkursā saņemtais, vienīgais piedāvājums. Tiek organizētas sarunas ar pretendentu par līguma nosacījumiem un 29.07.2019. tiek parasktīts līgums ar SIA Piche par būvdarbu veikšanu, paziņoti iepirkuma rezultāti IUB mājas lapā.

12. 2019. gada oktobris Notiek ražošanas ēkas projektēšanas darbi. Līgums par būvuzraudzības pakalpojumiem tiek noslēgts

13.novembrī ar SIA Kasro. 13. 2020. gada janvāris Noslēdzas ražošanas ēkas projektēšanas darbi, pilnībā ir izstrādāts un apstiprināts būvprojekts.

14. 2020. gada aprīlis Februārī tika uzsākti būvniecības darbi, sākot ar zemes apstrādes un ierīkošanas darbiem.

15. 2020. gada jūlijs Ražošanas ēkas būvniecības darbi rit pilnā sparā. Pabeigti zemes darbi un pamatu konstrukcijas izbūve, kā arī uzstādītas metāla konstrukcijas.

16. 2020. gada novembris Būvniecība ir pilnībā pabeigta un 2020. gada 6. Novembrī tiek parakstīts gala akts ar būvuzņēmēju SIA Piche. 2020. gada 11. novembrī SIA Eiroplasts pieņem ēku ekspluatācijā. Tiek iesniegts gala maksājuma pieprasījums CFLA.

LATVIJAS REPUBLIKAS FINANŠU MINISTRIJA KOMUNIKĀCIJAS DEPARTAMENTS Uzņēmēji arī šogad var pieteikties ALTUM programmām Covid-19 pandēmijas izraisīto grūtību pārvarēšanai.

Krīzes skartajiem komersantiem, neatkarīgi no nozares, 2021.gadā pieejami seši dažādi atbalsta instrumenti. Vienlaikus ALTUM turpina nodrošināt arī visas ikdienas atbalsta programmas dažādām uzņēmēju vajadzībām.

Kopš Covid-19 pandēmijas sākuma ar ALTUM programmām krīzes seku mazināšanai uzņēmējiem sniegts atbalsts teju 260 miljonu eiro apmērā, savukārt visu ALTUM programmu kopējā pozitīvā ietekme uz ekonomiku šajā laika posmā jau pārsniegusi 880 miljonus eiro. Krīzes seku mazināšanai ALTUM piedāvā sešas programmas – garantijas banku kredītu brīvdienām, garantijas banku aizdevumiem lielajiem komersantiem,

Altum aizdevumus apgrozāmajiem līdzekļiem, Altum sindicētos (kopā ar banku) aizdevumus vidējiem un lielajiem komersantiem, eksporta kredītu garantijas arī uz Eiropas Savienības (ES) valstīm visiem komersantiem, kā arī kapitāla fonda finansējumu. Šie atbalsta instrumenti paredzēti uzņēmumiem, kuri var var pierādīt Covid-19 negatīvo ietekmi un kuriem nav finanšu grūtību.

LATVIJAS REPUBLIKAS FINANŠU MINISTRIJA KOMUNIKĀCIJAS DEPARTAMENTS SMILŠU IELĀ 1, RĪGĀ, LV-1919, TĀLRUNIS (371) 67095405 E-pasts: info@fm.gov.lv; www.fm.gov.lv

Pilnu rakstu skatīt Finanšu ministrijas mājaslapā: https://www.fm.gov.lv/lv/altum-programmas-krizes-seku-parvaresanai-un-biznesa-attistibai.

Jauns atbalsta veids mākslas, izklaides un atpūtas pasākumu organizatoriem

LATVIJAS REPUBLIKAS FINANŠU MINISTRIJA KOMUNIKĀCIJAS DEPARTAMENTS SMILŠU IELĀ 1, RĪGĀ, LV-1919, TĀLRUNIS (371) 67095405    E-pasts: info@fm.gov.lv; www.fm.gov.lv

Kultūras, mākslas, izklaides un atpūtas jomā strādājošiem uzņēmumiem ārkārtējās situācijas laikā noteikto drošības pasākumu dēļ nācies ilgstoši ierobežot savu darbību. Lai palīdzētu nozarei pēc iespējas atrāk atgūties no krīzes sekām, ir izstrādāta jauna atbalsta programma mākslas, izklaides un atpūtas nozaru uzņēmējiem, kuru darbību ietekmējusi Covid-19 infekcijas izplatība.

Programmas ietvaros nozarē strādājošajiem uzņēmumiem paredzēts atbalsts aizdevumu un grantu veidā kopumā sešu miljonu eiro apmērā. Atbalsta līdzekļus komersantiem izsniegs valsts atbalsta finanšu institūcija ”Altum”.

Šis instruments ir produktīvas un mērķtiecīgas sadarbības piemērs starp nozari un atbildīgajām institūcijām. Tieši nozares pārstāvji vislabāk zina savas jomas specifiku, reālos pasākumu plānošanas laikus, nepieciešamos ieguldījumus un arī šajā Covid-19 situācijā visatbilstošākos atbalsta veidus. Kopīgiem spēkiem ar Kultūras ministriju un nozares asociācijām tas ļāvis sagatavot instrumentu, lai jau drīzumā nozare varētu drošāk atsākt darbu pie jauniem projektiem.

Pilnu rakstu skatīt Finanšu ministrijas mājaslapā: https://www.fm.gov.lv/lv/jauns-atbalsta-veids-makslas-izklaides-un-atputas-pasakumu-organizatoriem

Cienījamie Stopiņu novada uzņēmēji!

Šī aptauja vairāk domāta tiem uzņēmējiem, kuri sniedz ēdināšanas un citus pakalpojumus, kas ir saistoši tūrismam, mājražotājiem.

LIAA Tūrisma departaments aicina Latvijas reģionu tūrisma uzņēmējus līdz 25.martam piedalīties aptaujā par nozares situāciju un aktualitātēm. Aptaujas mērķis ir fiksēt izmaiņas tūrismā Latvijas reģionos gadu pēc COVID-19 pirmo ierobežojumu ieviešanas, kā arī apzināt viedokļus par pakalpojumu attīstības un informācijas apmaiņas pasākumiem, sadarbības formām un saturu.

Anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 10 minūtes. Saite uz anketu: https://www.liaa.gov.lv/lv/turisma-uznemeju-aptauja

Aicinām Jūs aizpildīt aptauju.

Mierpilnus  un piepildītus Ziemassvētkus! 

Lai jaunais gads, kas tuvojas ir laimīgāks nekā iepriekšējais.

Svētīgu Jauno gadu!

Uzņēmēju aptauja!!!

Vidzemes augstskola pēc Latvijas Darba devēju konfederācijas Tūrisma viesmīlības, pasākumu un aviācijas nozaru Krīzes vadības komitejas pasūtījuma izsludināja uzņēmēju aptauju https://www.visidati.lv/aptauja/1652762924/

Stopiņu Uzņēmēju Biedrība sveic Jūs Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā !

Aptauja Gada Balvai 2020

Stopiņu novada pašvaldība ir izsludinājusi aptauju iedzīvotājiem Stopiņu novada uzņēmēju gada balvai 2020.

Aicinājums un saite uz aptauju pieejama šeit: https://stopini.lv/lv/jaunumi/uznemejdarbiba/aicinam-piedalities-aptauja-stopinu-novada-uznemeju-gada-balvai-2020-4991 Aptauja izsludināta arī pašvaldības sociālo mediju kontos Facebook un Twitter. 6.novembrī būs arī publikācija “Tēvzemītē”.

Uzņēmēju pēcpusdiena

Stopiņu uzņēmēju biedrības "Uzņēmēju pēcpusdiena"

2020.g.8.oktobris

Šā gada 8.oktobrī SUB aicināja Stopiņu novada uzņēmējus uz "Uzņēmēju pēcpusdienu" jaunajā KC "Ulbrokas pērle". 

Pateicamies visiem uzņēmējiem, kuri bija ieradušies uz tikšanos. Esam gandarīti, ka pēc šī pasākuma mūsu rindas ir krietni vien augušas.  SUB biedru skaits ir papildinājies un tas dod  mums cerību, ka mūsu vārdiem, domām būs aizvien lielāks spēks. 

Lai mūsu domām, vēlmēm un vajadzībām būtu svars un mūsos ieklausītos un , galvenais,  lai ar mūsu viedokli rēķinātos -   ir nepieciešams Jūsu - Stopiņu uzņēmēju līdzdalība, atbalsts un darbošanās  Stopiņu uzņēmēju biedrībā!

To it īpaši izjutām šovasar, kad SUB bija jāizsaka savs viedoklis administratīvi teritoriālās reformas sakarā.

Mūsu domas un vēlmes netika respektētas vasaras noslēgumā, kad plānotais  jaunā novada nosaukums -  Ulbrokas novads, bez jebkāda brīdinājuma, aptaujas vai saskaņošanas tika pārdēvēts par Ropažu novadu. 

Tāpēc ikviens, kurš piebiedrosies SUB  uzņēmēju rindām, ir ļoti gaidīts!

Lai ar mums Stopiņiešiem rēķinātos  - mums  ir jābūt lielam un vienotam spēkam!!!

DARBS JAUNIEŠIEM VASARĀ

Aicinājums darba devējiem par Nodarbinātības valsts aģentūras rīkoto akciju, lai palīdzētu viņiem atrast darbiniekus sezonas darbiem! Aicinām piedalīties akcijā, lai palīdzētu Jums atrast darbiniekus sezonas darbiem!

Sezonas darbi:

https://www.nva.gov.lv/index.php?cid=433&mid=700

Katru gadu sezonas darbu darba devēji, tai skaitā Latvijas lauku saimniecības izjūt darba spēka trūkumu un piedāvā gan pastāvīgu, gan sezonas darbu dažādās nozarēs.

Nodarbinātības valsts aģentūra ir uzsākusi kampaņu, lai veicinātu darbaspēka piesaisti sezonas darbiem. NVA iniciatīvas mērķis ir veicināt sezonas darbu vakanču reģistrēšanu NVA un piesaistīt darba meklētājus šīm vakancēm.

Lai to īstenotu interneta vietnē izveidota īpaša sadaļa, kur tiks apkopotas sezonas darbu vakances. Vakanču popularizēšanai tiks izmantoti NVA sociālie konti, kā arī veidota reklāmas kampaņa radio, tādā veidā darba meklētājiem radot interesi par sezonas darbiem un iespēju ātri un ērti iepazīties ar aktuālajām vakancēm, pieteikties sezonas darbiem.

NVA darba devējiem piedāvā arī izmantot bezmaksas pakalpojumu piemērotu pretendentu atlase.

Lai pieteiktos NVA rīkotajā sezonas darbu kampaņā, sazinieties ar NVA darbinieku! Kontaktus saziņai skaties ŠEIT 

NVA Rīgas reģionālajā filiālē par sezonas darbu akciju un vakancēm lūdzam sazināties ar nodarbinātības organizatori Dainu Petrovu, mob. 26525906, e-pasts: Daina.Petrova@nva.gov.lv .

NVA darba devējiem piedāvā arī izmantot bezmaksas pakalpojumu Piemērotu pretendentu atlase.

Lai pieteiktos NVA rīkotajā sezonas darbu kampaņā, sazinieties ar NVA darbinieku!

Sezonas darbi:

https://www.nva.gov.lv/index.php?cid=433&mid=700

Šajā interneta vietnē ir apkopotas sezonas darbu vakances, tādā veidā darba meklētājiem radot iespēju ātri un ērti iepazīties ar aktuālajām vakancēm, pieteikties sezonas darbiem.

Darba devējiem: Piedalies sezonas darbu akcijā, piesakot vakances NVA CV un vakanču portālā un izvēlieties bezmaksas pretendentu atlases pakalpojumu!

Darba meklētājiem: Apskati aktuālās sezonas darbu vakances šeit, piesakies tām un piedalies atlasēs.

NVA darbinieku kontaktinformācija gan darba devējiem, gan darba meklētājiem par sezonas darbu akciju un vakancēm :

Sezonas darbi: https://www.nva.gov.lv/index.php?cid=433&mid=700

Palīdziet pārdzīvot krīzi Ulubelē!
Palīdziet pārdzīvot krīzi Ulubelē!

Ļoti lūdzam - palīdziet, ja ir iespēja!

Šādos nepieredzētos krīzes apstākļos arī Ulubele diemžēl nav nodrošināta ar līdzekļiem: pietrūkst ārstēšanai, dzīvnieku uzturēšanai un karantīnas nodrošināšanai. Katra diena nes neparedzētus izaicinājumus gan Ulubeles iemītniekiem, gan patversmes darbiniekiem!

Atbalsts tiešsaistē – https://www.ziedot.lv/izdari-sirds-darbu-3589

vai Biedrības "Dzīvnieku pansija Ulubele" konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3 "Ozolaine", Līči, Stopiņu novads Reģ.Nr. LV 40008095993 Mērķis: Atbalsts krīzē

Ja vari atbalsti ar ikmēneša maksājumu, mērķī norādot - regulārais maksājums

Paypal: info@ulubele.org

Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro)

90006083 (1,42 eiro)

Atklātā vēstule saeimai

Atklātā vēstule saeimai

ATKLĀTĀ VĒSTULE SAEIMAI

Godājamie Saeimas deputāti un deputātes!

Vispirms, vēlamies uzteikt Saeimas un Valdības līdz šim operatīvo un savlaicīgo rīcību, veicot nepieciešamos pasākumus COVID-19 izplatības ierobežošanai Latvijā. Tāpat uzteicama ir ātrā reaģēšana, izstrādājot īpašu likumu ekonomikas stabilizācijai. Vairums likuma normu ir lietderīgas un atbalstāmas, tomēr ir nepareizi un tuvredzīgi, censties šauri nodefinēt krīzes skartās nozares un atbalstu paredzēt tikai šo nozaru uzņēmumiem, jo: 1) pandēmijas radītā krīze ekonomikā tūdaļ skars gandrīz visas nozares, nešķirojot uzņēmumus – mazs vai liels, vietējā tirgū strādājošs vai eksportējošs, tirgotājs, ražotājs vai pakalpojumu sniedzējs (daļai bizness ir aizliegts, daļai tirgus brūk pa dienām, citiem bizness ir nopietni apgrūtināts, izejvielu piegāžu kavēšanās dēļ un slimojošu darbinieku dēļ, savukārt kopējās globālās ekonomikas bremzēšanās rezultātā situācija tuvākajā laikā visticamāk pasliktināsies gandrīz visiem); 2) ir daudznozaru uzņēmumi; 3) uzņēmumiem situācija atšķiras arī vienas nozares ietvaros. Ņemot vērā minēto, prasām precizēt likumprojektu “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar COVID-19 izplatību”, paredzot visus atbalsta rīkus NEATKARĪGI NO NOZARES, lai uzņēmēji varētu saglabāt darba vietas iespējami vairāk cilvēkiem.

Rīgā, 2020.gada 19.martā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, prezidents Aigars RostovskisLatvijas Elektronikas un elektrotehnikas asociācija, prezidents Normunds Bergs Latvijas Alus darītāju savienība, izpilddirektors Pēteris Liniņš Latvijas Eksportētāju Asociācija “The Red Jackets”, valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Tiknuss Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija, izpilddirektors Jānis Ozoliņš Latvijas Auto nomu asociācija, valdes priekšsēdētājs Arnis Jaudzems Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija, vadītājs Gints Āboltiņš Latvijas Kokrūpniecības federācija, izpilddirektors Kristaps Klauss Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, valdes priekšsēdētājs Vitālijs Skrīvelis Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija, padomes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija, izpilddirekcijas vadītājs Armands Nikolajevs Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācija, izpilddirektors Leonīds Jākobsons Latvijas Zivsaimnieku asociācija, valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Blohins Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija, padomes loceklis Andris Bite Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija, valdes priekšsēdētājs Visvaldis Trokša Latvijas Neatkarīgo mežizstrādātāju asociācija, valdes priekšsēdētājs Andis Araks Latvijas Raidorganizāciju asociācija, izpilddirektors Andris Ķēniņš Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, prezidente Signe Bāliņa Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācija, valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Rutkovskis Latvijas Reklāmas asociācija, valdes priekšsēdētāja Baiba Liepiņa Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija, prezidents Andrejs Ponomarjovs Latvijas Būvuzņēmēju partnerība, vadītājs Gints Miķelsons Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācija, izpilddirektors Noris Krūzītis Veselības aprūpes darba devēju asociācija, izpilddirektore Ināra Pētersone Latvijas Alkohola nozares asociācija, izpilddirektors Dāvis Vītols Latvijas Būvnieku asociācija, valdes loceklis Mihails Bartaševičs Talsu komersantu klubs, valdes priekšsēdētājs Kaspars Eihe Cēsu uzņēmēju klubs, valdes priekšsēdētājs Arkādijs Suškins Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija, valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška Ogres novada uzņēmēju biedrība, valdes loceklis Didzis Mizis Rēzeknes uzņēmēju biedrība, padomes priekšsēdētājs Juris Guntis-Vjakse

Stopiņu Novada Uzņēmēju Biedrība piekrīt, atbalsta un parakstās, ka nepieciešams valsts atbalsts arī citu nozaru uzņēmējiem.

Uzņēmēju ievērībai: 24.03.2020 pasākums "Uzņēmēju pēcpusdiena " tiek atcelts līdz beigsies ārkārtas situācijas saistībā ar COVID-19

ZIŅAS NO NODARBINĀTĪBAS VALSTS AĢENTŪRAS

ZIŅAS NO NODARBINĀTĪBAS VALSTS AĢENTŪRAS

Sāk pieņemt darba devēju pieteikumus skolēnu vasaras nodarbinātībai

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles visā Latvijā no šodienas līdz 3.aprīlim pieņems darba devēju pieteikumus skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai, aģentūru LETA informēja NVA.

Darba devējiem, kuri piedalīsies pasākumā, NVA nodrošinās dotāciju skolēna mēneša darba algai, kā arī dotāciju darba vadītāja atalgojumam. NVA apmaksās veselības pārbaudi skolēnam, ja to paredz normatīvie akti par obligātajām veselības pārbaudēm, kā arī apdrošinās skolēnu pret nelaimes gadījumiem darba vietā.

Savukārt darba devējam būs jānodrošina līdzfinansējums darba algai, nodokļu nomaksa un kompensācija skolēnam par neizmantoto atvaļinājumu. Skolēna mēneša atalgojumam par pilnu nostrādātu darba laiku jābūt vismaz valstī noteiktās minimālās algas apmērā - 430 eiro pirms nodokļu nomaksas.

NVA aicina darba devējus skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai pieteikties tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā viņi plāno izveidot darba vietas skolēniem. Visu NVA filiāļu kontaktinformācija atrodama NVA tīmekļvietnē.

Pieteikumu, pretendenta piedāvāto darba vietu sarakstu un darba pienākumu aprakstu var iesniegt elektroniski, parakstot to ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz NVA filiāles e-pastu, vai iesniegt klātienē NVA filiālē. Darba devēju pieteikumi tiks izskatīti atbilstoši NVA filiāļu aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas nolikuma prasībām.

NVA atgādina, ka skolēnus nedrīkst nodarbināt darbos, kas saistīti ar paaugstinātu risku viņu drošībai, veselībai, tikumībai un attīstībai. Pasākums tiks īstenots no 1.jūnija līdz 31.augustam. Pasākumā piedalīties var skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot),kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs un plānots, ka iespēja strādāt vasaras brīvlaikā tiks piedāvāta piedāvāt ne mazāk kā 6938 skolēnu. 

Paldies visiem , par veltīto laiku INFO stundas apmeklēšanai.

Š.g. 10.martā Ropažos 333 trasē notika Ogres biznesa inkubatora Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītā INFO stunda Stopiņu, Ropažu un Garkalnes uzņēmējiem. INFO stundu vadīja : Laura Zariņa - vecākā projektu vadītāja

Šeit atrodams pieteikums uzņemšanai biznesa inkubatorā http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/saistitie-dokumenti

Sveicināti, cienījamie uzņēmēji!

Stopiņu novada uzņēmēju biedrība uzaicina Jūs uz “Uzņēmēju pēcpusdienu” 24. martā plkst. 13.00 restorānā “Azerbaidžāna”, Acones iela 5, Ulbroka.

 Iepazīsimies ar citiem novada uzņēmējiem;

• Novada Domes priekšsēdētāja stāstīs par jaunumiem Stopiņos;

• Uzzināsim par iespējām vasarā nodarbināt skolniekus;

• Kompetents finansists sniegs pārskatu par situāciju banku jomā;

• Būs uzkodas un dzērieni;

• Dalības maksa 10 eur dalībniekam

Tā kā Stopiņu uzņēmēju biedrības biedriem – šis pasākums ir bez maksas , tad ir iespējams līdz 21.martam vēl iestāties SUB  un atsūtīt uz e-pastu : stopinuuznemeji@inbox.lv  aizpildītu  iesnieguma veidlapu par iestāšanos, norādot visu nepieciešamo informāciju.

Pielikumā iesnieguma veidlapa.

Lūgums apstiprināt savu dalību šajā pasākumā! tālr. 29464547; stopinuuznemeji@inbox.lv

Ar cieņu, SUB valde 

Vēlamais iesnieguma paraugs:

STOPIŅU NOVADA UZŅĒMĒJU BIEDRĪBA

Reģistrācijas Nr. 40008283498

Institūta iela 14/8, Ulbroka, Stopiņu novads, LV2130,

Tālrunis: +371 25647113; +371 29133822; +371 29464547;

e-pasts : stopinuuznemeji@inbox.lv

Iesniegums

Biedrības "Stopiņu novada uzņēmēju biedrība" valdei

Vēlos kļūt par “Stopiņu Novada Uzņēmēju Biedrības” (SUB) biedru.

Es ___________________________________________________________________________________

( pilnvarotās personas vārds , uzvārds ) ______________________________________________________________________________________

( pilnvarotās personas amats ) ______________________________________________________________________________________

( uzņēmuma pilns nosaukums)

* Reģistrācijas numurs ____________________________________________________________

* Juridiskā adrese __________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________

* Korespondences adrese _________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________

* E-pasts ____________________________________________________________________________

* Tālrunis ___________________________________________________________________________

* Biedra maksas apmērs mums ir pieņemams: _________ EUR

(Biedru nauda nosakāma atkarībā no iepriekšējā gadā vidējā darbinieku skaita uzņēmumā.)

līdz 10 ... 25 EUR gadā

līdz 25 ... 50 EUR gadā

līdz 75 ... 150 EUR gadā

vairāk kā 75 ... 250 EUR gadā

20______g. ______. ________________________ __________________________ (paraksts)

👍👍👍                      👍👍👍                      👍👍👍                      👍👍👍

https://www.youtube.com/watch?v=sfsxK-CVCJQ&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=sfsxK-CVCJQ&feature=youtu.be

Ogres biznesa inkubatorā - uzņemšana jaunā programmā !!!

👍👍👍

Aicinām Ropažu, Stopiņu un Garkalnes novadu jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus uz INFO stundu, kur pastāstīsim par nosacījumiem, lai iestātos inkubatorā un ieguvumiem gan uzņēmējiem, gan biznesa ideju autoriem.

👉 Reģistrācija šeit -  http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/informativs-pasakums-info-stunda-ropazu-stopinu-un-garkalnes-novada-uznemejiem

PAR VISU ŠO VARĒS VAIRĀK UZZINĀT 10.MARTĀ SPORTA KOMPLEKSĀ "333" PL. 18:30 Sila Priedes ,  Ropažu novads;

Pievienojies plašākajam inkubatoru tīklam Latvijā, piesakot savu biznesa ideju LIAA Ogres biznesa inkubators pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

🌱 Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Programma ilgs sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki saņem visu nepieciešamo (semināri, lekcijas, mentorings) savas idejas attīstīšanai. Izklausās interesanti?

Vairāk par programmu uzzini šeit  👉  https://ej.uz/magneticPINK

🌱 Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, kā arī iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai. Inkubācijas atbalstu var saņemt komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Izklausās interesanti?

Vairāk par programmu uzzini šeit 👉 https://ej.uz/magneticINK

Pieteikumus pieņemsim no 1. līdz 20. martam plkst. 23.59.

Pieteikuma anketu meklē šeit 👉 http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/saistitie-dokumenti

ℹ   Saziņai: ogre@liaa.gov.lv l 62400902

Mediju aģentūras MEDIJA LV PIEDĀVĀJUMS

Sveiki!   

Kanālā LTV7, ko ir iecienījuši visā Latvijā, februārī un martā atspoguļosim rubriku - "Aktuālais Latvijā". Mūsu komanda vēlas dot Jums iespēju iesaistīties šīs rubrikas tapšanā. Katrā raidījumā tiek aplūkoti 5 - 7 dažādi uzņēmumi.

Uzrunājot dažādu nozaru uzņēmējus - veidojam stāstus, kuriem piešķiram pievienoto vērtību (nevis pliku reklāmu). Raidījums ir par dažādiem uzņēmumiem, pakalpojumiem, izglītības iestādēm,muižām, kultūras namiem u.c. Nav noslēpums, ka Jūsu potenciālais klients ir gatavs maksāt par labu stāstu, ideju, pievienoto vērtību!

Veidojam sižetu, kura ilgums ir 3min., un atspoguļots rubrikā " Aktuālais mūsdienās", kā arī šo video ievietojam mūsu kontos facebook.com, youtube.com un shortcut.lv no šiem koniem video netiek dzēsts un paliek visu laiku, kā arī varēsiet video ievietot savos kontos.

Vēlamies Jums piedāvāt dalības maksu ar 30% atlaidi - 380 eur. Summā ir iekļauta: televīzija (aizkadra teksts, filmēšana, montāža) un popularizēšana sociālajos tīklos. Video paliek Jums īpašumā, kā turpmākais mārketinga instruments. Ja nevēlaties, sižets netiek publicēts TV, tad dalības maksa ir 300 eur.

Papildus varam izveidot subtitrus angļu un krievu valodā. Šī pakalpojuma cena 50euro (par katru valodu). No Jūsu puses ir nepieciešamas dažas vadlīnijas uz ko vēlaties likt akcentu. Filmēšana aizņem 1-1,5h, braucam pie Jums uz vietas, veicam dažus piefilmējumus un interviju. Ja nevēlaties, intervija netiek veikta.

Kā zināms LTV7 ir viens no iecienītākajiem un skatītākajiem kanāliem Latvijā. Varam piedāvāt izvietot raidījuma beigās arī Jūsu uzņēmuma baneri un 1-2 teikumus par Jūsu uzņēmuma darbību.

Maksa par šo pakalpojumu ir 120€! Raidījuma skatījums ir sasniedzis ‪40000-43000 skatītāju. Mūsu mērķauditorija ir skatītāji, kam interesē dažādi pakalpojumi un produkti, skatās cilvēki, kas meklē jaunas iespējas Latvijas robežās, jo raidījums ir informējošs un vērsts uz patērētāju.‬

Šeit ir neliels ieskats par mūsu darbību: https://www.youtube.com/watch?v=76z0OLD9Jvs&t=1250s

AICINĀM PIEDALĪTIES Praktiskais seminārs STRATĒĢISKA UN KVALITĀTES VADĪBA

Lai paaugstinātu mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) konkurētspēju Latvijā un globālajā tirgus sistēmā, nepieciešams izmantot kvalitātes vadības un ražošanas atbilstības sistēmas priekšrocības. Tāpat uzņēmējdarbības attīstībai ir būtiska ārējas un iekšējas vides analīze. Lai uzzinātu, kādas ir konkurētspējas paaugstināšanas metodes un vadības rīki un kā tos pielietot, kā arī, kā veikt iekšējās un ārējās vides analīzi, uzņēmēji un uzņēmumu vadītāji 4. martā tiek aicināti piedalīties praktiskajā seminārā, ko vadīs Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, uzņēmēja Ph.D. Zane Driņķe un Komercdarbības katedras vadītāja, profesore Rosita Zvirgzdiņa. Semināra noslēgumā ikviens dalībnieks saņems sertifikātu par izpratnes līmenī apgūtu stratēģisko vadību un plānošanu, kā arī kvalitātes vadības sistēmu pielietošanu. Pieteikšanās līdz 25. februārim, rakstot uz e-pastu kdk@turiba.lv. Vietu skaits ierobežots! Dalības maksa 150 EUR + PVN.

Aicinājums

STOPIŅU UZŅĒMĒJU BIEDRĪBA

A I C I N A

atsaukties Stopiņu novada

RAŽOTĀJUS, MĀJRAŽOTĀJUS un MAZOS RAŽOTĀJUS.

Ražotāji, mazo ražotāju uzņēmumi, mājražotāji, restorāni, kafejnīcas un viesnīcu īpašnieki u.c. pakalpojumu sniedzēji tiek aicināti iepazīstināt ar sevi un savu produkciju - sazinoties ar Stopiņu Uzņēmēju Biedrību personīgi, vai rakstot:

stopinuuznemeji@inbox.lv vai zvanot pa tālr. 29464547!

SUB GADA BALVA 2019 

SUB Gada  Balva 2019 Uzņēmējdarbībā

SUB Gada Balva 2019 Uzņēmējdarbībā

JAUNUMI UZŅĒMĒJIEM - pasniegtas SUB "Gada Balvas 2019 uzņēmējdarbībā"

👍👍👍

STOPIŅU UZŅĒMĒJU BIEDRĪBA

SUB  

GADA BALVA 2019

Šā gada 14.decembrī  Stopiņu Uzņēmēju Biedrības  balvas saņēma četri Stopiņu novada uzņēmēji šādās nominācijās:   

* Labas pārvaldības uzņēmums - SIA ULBROKA

         *   Gada pakalpojumu sniedzējs - veikals LaTS (Līči) 

SIA MV ORHIDEJA

      * Draudzīgākais uzņēmums ģimenei ar bērniem  -

Z/S ZOO BRIEŽI 

* Gada labdaris   -   Dzīvnieku patversme   ULUBELE  

🙂

Noslēdzies SEB bankas, Jūrmalas pilsētas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Siguldas, Ropažu un Stopiņu novadu kopīgi rīkotais grantu programmas jauno uzņēmēju atbalstam (ie)dvesma trešā sezona

Stopiņu novada pašvaldība, kas šogad projektā iesaistījās pirmo gadu, grantu 10 000 EUR apmērā piešķīra uzņēmumam Spirulina Nord.

Stopiņu novada pašvaldība, kas šogad projektā iesaistījās pirmo gadu, grantu 10 000 EUR apmērā piešķīra uzņēmumam Spirulina Nord.

Noslēdzoties SEB bankas, Jūrmalas pilsētas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Siguldas, Ropažu un Stopiņu novadu kopīgi rīkotās grantu programmas jauno uzņēmēju atbalstam (ie)dvesma trešajai sezonai, izvēlētas astoņas perspektīvākās biznesa idejas. Kopumā biznesa ideju autori saņems 70 000 eiro to īstenošanai.

Grantu programmas aizsācējiem SEB bankai, Jūrmalas pilsētai, Mārupes, Olaines Siguldas un Ķekavas novadiem, šogad pievienojās arī Ropažu un Stopiņu novadi, paplašinot grantu programmas darbības teritoriju un finansējuma apjomu.

Kopumā šogad grantu programmā tika iesniegtas vairāk nekā 50 biznesa idejas. Iesniegtos projektus vērtēja žūrijas komisija, kuras sastāvā ir gan uzņēmējdarbības profesionāļi, gan pašvaldību pārstāvji.

Stopiņu novada pašvaldība, kas šogad projektā iesaistījās pirmo gadu, grantu 10 000 EUR apmērā piešķīra uzņēmumam Spirulina Nord. Uzņēmums iegūto finansējumu ieguldīs svaiga spirulīna, kas ir pārtikas produkts, audzēšanā. SpirulinaNord ir izstrādāta unikāla un ekonomiska tehnoloģija, kas ļauj izdevīgi šo tropu mikro aļģi audzēt ziemeļu klimatā.

JAUNUMI ! Latvijas Kokkopju-arboristu biedrība (LKAB) aicina uz mācībām

Stādu audzēšana, kopšana, mulčējumu un mākslīgo segumu veidi.

                     2019. gada 28.novembrī un 12.decembrī

Mācību vieta: Annas Koku skola, Klīves, Babītes pagasts, Babītes novads. Lektors – Iveta Ozola Līdzmaksājums par dalību divu dienu mācībās ir 31,81 EUR mazajām saimniecībām un mežsaimniecības pakalpojumu uzņēmumiem, kam pēdējā noslēgtā gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 EUR, un meža zemes īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem ar meža zemes platību līdz 50 hektāriem. Pārējiem līdzmaksājums sastāda 151,34 EUR. Mācības ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Visiem, kuri būs apmeklējuši vismaz 75%, tiks izsniegts apliecinājums. Dalībai mācībās aicinām pieteikties, zvanot pa tālr. 28815305 vai rakstot uz e-pastu: info@kokiem.lv

Dalībai mācībās aicinām pieteikties, zvanot pa tālr. 28815305 vai rakstot uz

e-pastu: info@kokiem.lv

Pirms apstiprināsim Jūsu reģistrāciju, lūgums aizpildīt un elektroniski atsūtīt Mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapu ! Papildus aicinām atsūtīt skanētus arī citus saistošus dokumentus, kas pierāda Jūsu iesaisti nozarēs (lauksaimniecības un pārtikas ražošanas nozare vai pārtikas ražošanas nozare vai mežsaimniecības nozare). Kā saistošie dokumenti var būt, piemēram, Zemesgrāmata, kas apliecina, ka Jūsu īpašumā ir lauksaimniecības zeme, mežs; EPS izdruka, ja Jūs 2019.gadā esiet pieteicies platību maksājumiem; saimnieciskās darbības veicējiem D3 veidlapas kopija; juridiskām personām gada pārskata kopija; uzņēmuma (z/s) darbiniekiem izziņa par to, ka strādā uzņēmumā (darba līgums nav jāiesniedz), par ģimenes locekļiem -skaidrojumu ieraksta Mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapā sadaļā Piezīmes –radniecības saistību ar uzņēmuma īpašnieku, kā arī informāciju par to, ka klausītājs ir iesaistīts uzņēmuma saimnieciskajā darbībā un ir kopīga mājsaimniecība. Vērtētājiem un pārraugiem – sertifikāta kopija.

JAUNUMI

Administrative territorial reform – should the business worry about it?

Joint Chamber Business Breakfast

Vairākas ārvalstu tirdzniecības kameras Latvijā aicina piedalīties biznesa brokastīs diskusijā

“Administratīvi teritoriālā reforma – kāpēc biznesam uztraukties?”. Diskusijā ar prezentāciju uzstāsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvis, kā arī diskutēs trīs citi eksperti.

Pasākums notiks 18. oktobrī Radisson Blu Elizabete Hotel, Rīgā, Elizabetes ielā 73.

Ierašanās un brokastis līdz 9.00,

Diskusija no 9.00 līdz 10.00

ar jautājumu sesiju noslēgumā.

Pasākuma valoda – angļu.

Aicinām reģistrēties, nosūtot dalībnieka informāciju uz e-pastu

roberts.karklins@metaadvisory.lv

Friday, 18 October 2019

8.00–9.00 Registration & Breakfast 9.00-10.00

Presentations 10.00-11.00 Q&A and networking

Radisson Blu Elizabete Hotel, Elizabetes iela 73, Riga

20 EUR members 35 EUR non-members

by latest October 17, 12:00

to the respective Chamber, all registrations are financially

Speakers of the panel discussion:

Viesturs ZepsAdvisor to minister of Environmental Protection and Regional Development, Deputy of Riga City Council and Board member of Riga Free Port

Valters KažeDr.oec. RISEBA University and business consultant

Viktors Valainis - Member of the Saeima (ZZS), Executive Director of Big Cities Association

Gatis Galviņš - Member of the board at EOLUS SIA and Wind Energy Association binding after October 17

Jaunumi no LIAA

Pieteikšanās konkursam “Eksporta un inovācijas balva 2019”

Konkurss “Eksporta un inovācijas balva” ir par Latvijas drosmīgo un spējīgo uzņēmēju godināšanu. Tas cildina visus, kas liek sarosīties konkurentiem vietējā un ārvalstu tirgū, kas iet laikam pa priekšu, pārsteidzot pasauli ar inovācijām un kvalitāti, kā arī rada produktus un pakalpojumus, kas sajūsmina ar dizainu. Jo tajos ir Latvijas spēks. Šis ir īpašs gads, jo balva tiks pasniegta jau piecpadsmito gadu pēc kārtas. Novērtēsim, ja aicināsiet arī Jūsu novada spējīgākos, drosmīgākos, radošākos un visādi citādi lieliskos uzņēmumus pieteikties konkursam līdz šī gada 15. septembrim, lai Latvijā un arī ārpus tās robežām izskan mūsu novadu varenība. Konkursa pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtē uzņēmēju sniegto informāciju pieteikuma anketās, savukārt otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus apmeklē klātienē. Valsts prezidents ir konkursa patrons un apbalvošanas ceremonijā pasniedz “Eksporta čempiona” balvu. Konkursa laureāti tiek paziņoti svinīgā ceremonijā šī gada 5. decembrī Melngalvju namā. Būsim pateicīgi, ja dalīsieties ar informāciju arī savos komunikācijas kanālos, lai par “Eksporta un inovācijas balva” konkursu uzzina ikviens novada uzņēmums. Esam sagatavojuši informatīvos materiālus, kurus aicinām Jūs izplatīt sev ērtā veidā: informāciju par “Eksporta un inovācijas balva” konkursu, attēlus sociālajiem tīkliem un fotogrāfijas no konkursa iepriekšējā gada. Plašāku informāciju par konkursu skatīt e-pasta pielikumā un konkursa mājaslapā: https://eib.liaa.gov.lv/

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)

****

Grantu programmā ''(ie)dvesma'' šogad jaunajiem uzņēmējiem būs pieejami 80 000 eiro!!!

Pievienojoties diviem jauniem partneriem – Ropažu un Stopiņu novadiem, kopējais jaunajiem uzņēmējiem pieejamo grantu apmērs programmā “(ie)dvesma” šogad ir pieaudzis līdz 80 000 eiro. Programmas “(ie)dvesma” grantus varēs saņemt gan jau strādājoši uzņēmumi, gan vēl neīstenotu biznesa ideju autori. Projektu pieņemšana sāksies 2. septembrī, bet jau šobrīd programmas īstenotāji aicina visus interesentus iepazīties ar konkursa nosacījumiem. Grantu programmas aizsācējiem un iepriekšējā gada sadarbības partneriem - SEB bankai, Jūrmalas pilsētai, Mārupes, Olaines, Ķekavas un Siguldas novadiem, šogad pievienojušies arī Ropažu un Stopiņu novadi, paplašinot grantu programmas darbības teritoriju un finansējuma apjomu. Katrs no partneriem piešķirs 10 000 eiro finansējumu, uz kuru varēs pretendēt uzņēmumi, kas veic vai plāno veikt saimniecisko darbību kādā no septiņām grantu programmā iesaistītajām pašvaldībām un uzņēmumi, kuri ir dibināti pirms ne vairāk kā trim gadiem. Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 10 000 eiro, un šogad plānots izsniegt vismaz astoņus grantus. Granta līdzekļus varēs izmantot saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei, lai uzsāktu savu biznesu. “Mūsu stāsts kā uzņēmējam sākās tikai pateicoties grantu programmai “(ie)dvesma”, jo visu laiku darbojos mājražotāja līmenī. Savukārt grantu programma “(ie)dvesma” bija kā atspēriens jaunam solim - nodibināt SIA, atrast telpas, pievienot sev palīgus un paplašināt darbību kopumā,” stāsta granta 2018. gada ieguvēja - SIA “Divendi” - dibinātāja Dina Ose. SIA “Divendi” pamatdarbība ir kostīmu ražošana. SIA “Divendi” savu produkciju šobrīd eksportē uz tādām valstīm kā ASV, Vāciju, Lielbritāniju, Franciju, Austrāliju, Izraēlu, Kanādu. ”Mēs esam kā piemērs, ka ir iespējams dabūt šādu atbalstu, kas mums ir devis iespēju attīstīties jau nākamajā līmenī - pārlekt no mazā mājražotāja uz lielo mājražotāju,” stāsta SIA ”Smalkais muslis” dibinātāja, zīmola vadītāja Ieva Biķe. Savukārt uzņēmuma otra īpašniece Ilze Kalāce-Bērziņa norāda uz nākotnes plāniem: ”Mūsu nākotnes plānos ir pāriet uz lielākām ražošanas telpām. Un, tā kā esam pieejami arī Igaunijā, tad mēs vēlētos aptvert visu Baltijas tirgu.” Projektu pieņemšana sāksies 2. septembrī, un tā noslēgsies 30. septembrī. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 14. novembrī. Pirms projektu iesniegšanas katrā no pašvaldībām notiks seminārs, lai palīdzētu jaunajiem uzņēmējiem labāk sagatavoties dalībai grantu programmā. 27. augustā seminārs Ķekavā 28. augustā seminārs Siguldā 03. septembrī seminārs Ulbrokā, Stopiņu un Ropažu grantu programmas jaunajiem dalībniekiem, Ulbrokas dienas centrā (Institūta iela 1, Ulbroka, Stopiņu novads) plkst.16.00. Aicinām interesentus reģistrēt savu dalību seminārā, aizpildot anketu https://forms.gle/DykaGEodydGw9b8c8

Žūrijas komisijā darbosies pārstāvji no SEB bankas, Jūrmalas pilsētas domes, Ķekavas novada pašvaldības, Mārupes novada Domes, Olaines novada pašvaldības, Siguldas novada pašvaldības, Ropažu novada pašvaldības, Stopiņu novada domes, attīstības finanšu institūcijas “ALTUM”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jūrmalas Biznesa inkubatora, Jūrmalas pilsētas domes Uzņēmēju konsultatīvās padomes, biedrības “Ķekavas Novada uzņēmēju padome”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Mārupes novada Uzņēmējdarbības atbalsta konsultatīvās padomes, Nodibinājuma “Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs”, Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes, biedrības ”Ropažu novada uzņēmēji”, biedrības “Stopiņu novada uzņēmēju biedrība”. Saņemto pieteikumu atlase notiks četrās kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem. Grantu programma “(ie)dvesma” tika uzsākta 2017. gadā. No saņemtajiem vairāk nekā 30 projektiem žūrija atlasīja sešus grantu ieguvējus, kopumā tiem piešķirot 40 000 eiro. Savukārt 2018. gadā no saņemtajiem vairāk nekā 50 projektiem žūrija atlasīja septiņus grantu ieguvējus, kopumā piešķirot 60 000 eiro. Plašāka informācija par grantu programmu un tajā atbalstītajiem projektiem pieejama www.seb.lv/iedvesma. Papildu informācijai: Ieva Bethere, SEB bankas Uzņēmumu segmenta komunikācijas vadītāja - 29550199, ieva.bethere@seb.lv Vairāk par SEB grupu Latvijā: Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia, Skype/SEB_Latvija, YouTube/SEBlatvia www.seb.lv

UZAICINĀJUMS  UZŅĒMĒJIEM!

Aicinām Ropažu, Garkanes un Stopiņu uzņēmējus tikties, lai apspriestu reģionālās reformas apvienošanās variantus. Tikšanās 8.jūlijā plkst. 18:00 "Priedes krogs", Brīvības gatve 440 (Brīvdabas muzejs). Pieteikšanās atsūtot e-pastu ropažu.uznemeji@gmail.com

2019. gadā pirmo reizi uzņēmējiem būs iespēja saņemt dotāciju skolēnu darba vasarā līdzfinansēšanai 50% apmērā no minimālās algas

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā - sadaļa : "Skolēnu darbs vasarā".  

SUB rīko pasākumu uzņēmējiem - š.g. 26.martā, plkst.15.00 ; *** Pasākuma 1.daļā pie mums viesosies projektu vadītāja no Stopiņu Domes. Viņa īsumā informēs uzņēmējus par skolēnu darba iespējām vasarā. Pastāstīs par iespējām nodarbināt skolēnus ar NVA un Stopiņu Domes kopējo finansiālo atbalstu t.i. - 50% NVA + 50% no Stopiņu Domes puses. Finansiāli tas būtu izdevīgi uzņēmējiem. Bet jauniešu darbam nāk līdzi arī dažādas organizatoriskas dabas blaknes un riski, tāpēc ne visi vēlas viņus nodarbināt. Arī mūsu uzņēmēju vidū ir tādi, kuri to dara ,piemēram, "Getliņu EKO", jo viņi nodarbina apmēram 80% no visiem Stopiņu jauniešiem, kuri vēlas strādāt . Ceram, ka šī uzņēmuma pārstāvis dalīsies ar pieredzi šajā jautājumā.

*** Pasākuma 2.daļā -Stopiņu Uzņēmēju biedrības (SUB ) jaunais biedrs - Roberts Kecko iepazīstinās mūs ar lietišķo apmācību spēļu izstrādes uzņēmuma - "Smart Games Club" darbu - organizējot nākamās valdes sēdes laikā praktisku nodarbību. Uzņēmums veido vienkāršas, pašmācošas spēles, lai uzņēmumi varētu viegli pielietot tās savu darbi-nieku apmācībā .Lūgums pieteikt dalību līdz š.g. 25.martam, tālr. 29464547; Tikšanās vieta: Ulbrokas vidusskola, kab.2-9; (2.st.)

Jaunajiem uzņēmējiem

Pirmsinkubācija

No 1. līdz 20. martam LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus dalībniekus inkubācijas programmā! Aizpildi pieteikuma anketu un līdz 20.marta plkst. 23:59 nosūti elektroniski parakstītu pieteikumu uz liaa@liaa.gov.lv vai iesniedz klātienē Ogres biznesa inkubatorā darbdienās no 8.30 līdz 17.00. Sazinies ar Ogres biznesa inkubatoru, lai uzzinātu vairāk.

Share this page